2021/07/05

Avariid


 Mulle sõitis täna õhtul jalgrattur just otsa. Midagi hullu ei juhtunud. Tee oli lai ja tühi nagu lennuväli, mina üksinda rulluiskudel paremas servas kulgemas. Kaugelt juba vaatasin, et tuleb sellise kahtlase sõidumaneeriga, nina telefonis ja vingerdab. Mõned meetrid enne mind kaldus täiesti minu teeserva. Kiirused võisid meil nii 12-15 km/h olla. Jõudsin ainult öelda, et ou, vaata, kuhu sa sõidad! ja murule hüpata. Pidama nii kiiresti muidugi ei saanud ja veeresin murul edasi. Riivas küljega mind, tema jäi püsti, mina mitte. Kinni ei pidanud. Selline teismeline poiss tundus olevat. Nüüd väriseb kindlasti kodus. Nägi, et ma kukkusin, aga kuna kinni ei pidanud, siis ei tea, kui halvasti ega seda, kas ma tast selja tagant pilti tegin või ei, ja kas ma kuhugi kaebama lähen. Eks see lugu jääb vist elu lõpuni meelde talle ka.


Õnnetuspaik ilma ratturita

***


See on Sofi. Sofi pole juhtumiga seotud. Sofi on mu noorema lapse lemmikkaisukas. Tegin talle lapse soovil uue jaki. Järgmiseks tuleb Sofile uus saba teha. Sofi on päris eakas ja saba kukkus tal juba aastaid tagasi ära.

1 kommentaar:

  1. Paljud sisalikud võivad saba ära heita, kui sellest kinni haarata. Saba ohverdades pääseb sisalik vabaks ning juhib ühtlasi ründaja tähelepanu kõrvale.

    Sofi on üks igavene kena sisalik:)

    VastaKustuta