2018/01/13

Munad ja muud

Natuke hilinenud teemaarendus, aga selle aasta kuuseloo lõpp algas meie majas nii:Jätkus nii:Siis nii:Ning lõpuks nii:Millega need, inimesed, kellel kuusk veel poole jaanuarini toas haljendab, küll okkaid sinna külge liimivad?

Täna juhtusin üle pika aja Nõmme turule. Ostsin pardi- ja hanemune. Tundsin ennast nii originaalsena veel. Peale mind küsis üks naine härja saba. Sellist lühemat. Ja mulle üritatakse vahel rääkima tulla, et ma söön imelikke asju.

Kass on mul selle eest küll normaalne.

Draw me like one of your French girls

4 kommentaari:

 1. ju siis vaatas see naine palju kokasaateid, sest seal on ox tail väga teemas, olen ise ka korra teinud - jebla palju, aga jube hea!

  VastaKustuta
 2. Mul on kuuse jaoks selline vinge kõrge raske vaas (pärandus), kui jõulude ajal vett täis panen, jagub poole jaanuarini. Ja ei mingeid okkaid ;)

  VastaKustuta
 3. Tänapäeva poeplatside kuused võetakse juba detsembri alguses jala pealt maha ja pakitakse kokku, mõni ime siis, et okkameri juba 23. detsembril põrandat põlvini katab.
  Kui ise metsast jõulu eel kuusk tuua, püsib poole jaanuarini okas jonnakalt oksa küljes, aga need ise toodud kuused on muidugi poole rootsumad kui istanduste omad. Nokk kinni, saba lahti.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Kusjuures see oli ise metsast toodud kuusk. Ma pidin sellega veel poolteist tundi auto tagaistmel veetma, ei olnud just elu meeldivaim reis.
   Platsikuusk on meil ka olnud. See pidas tõesti veel vähem vastu. Meil on õhk kodus jube kuiv, eks selle pärast.

   Kustuta