2016/07/05

Need ei ole lastejutud

Viimasel ajal kuidagi väga inspireerivaks muutunud Hunt kirjutas täna SIIN, kui piinlik vanasti kondoome oli ostmas käia. Mulle tulid kohe mõned tänapäevased lood seoses selliste asjadega meelde.
 
***
 
Sõbranna läks mehega Maardu erootikapoodi. Igaks juhuks mainin siinkohal ära, et ma olen konservatiivne inimene ja minu süütud jalad pole elus sinna sisse astunud. Mees oli talle kunagi ühed tupekuulid kinkinud. Igaks juhuks mainin siinkohal ära, et ma olen konservatiivne inimene ja pole elus selliseid asju näinud ega käes hoidnud. Igatahes olevat need muidu sellised üsna suured kulinad, aga sõbranna mehel oli õnnestunud poole väiksemad hankida. Sõbranna oli väikestega väga rahu. Otsisid, mis nad otsisid, aga nägid nüüd poes ainult suuri müügil. Sõbranna läks siis leti juurde ja uuris müüjalt, ega neil enam neid väikeseid tupekuule pole. Selle peale hõikas müüjanna üle saali - seal pidi saal oma 300 m² olema - paarimehele:
"Au, Vova, kas meil need anaalikuulid on otsa saanud?"
 
***
 
Kui tupekuulid tunduvad tüdruksõbrale veidra kingina, siis minu teine sõbranna sai oma poiss-sõbralt lausa vibraatori kingituseks. Igaks juhuks mainin siinkohal ära, et ma olen konservatiivne inimene ja pole elus ühtegi sellist asja käes hoidnud. Võimalik, et isegi näinud mitte. Lugu läheb veel veidramaks, sest kui nad olid suure tüliga lahku läinud ning noormees mõni aeg hiljem uue tüdruku leidis, tuli ta eksi käest seda tagasi küsima. Eks käskis tal panni lakkuda, sest nii kaua, kui poiss talle rellakat tagasi toonud pole, et saa vibraatorit ka.
 
***
 
Kunagine klassõde leidis väiksena vanema õe sahtlist kondoomid. Puhus ühe täis ja läks see näpus õe käest niiti küsima, et õhupall kinni siduda.
 
***
 
Ma igaks juhuks mainin ära, et lisaks selle, et mina konservatiivne inimene olen, on seda ka minu mees. Ükskord läks mees meie kahe tütrega poodi. Seal oli parajasti kampaania, et mingi firma hügieenitarbeid ostes saad kassast tasuta kaasa sama firma hügieenisidemed. Mees juhtus õnnetuseks taskurätte ostma. Esimene piinlik moment saabus siis, kui müüja pidi otsustama, kas kahe eelkooliealise tütrega meesterahvale on sobilik selliseid asju kaasa anda. Otsustas, et sobib küll. Autos tekkis umbes selline dialoog:
"Issi, mis need on?"
Vaikus.
"ISSI, MIS NEED ON?"
"Need on emme omad."
"Mis need on ja mis emme nendega teeb?"
"Need on unelapid. Kui emme õhtul magama läheb, paneb ta need endale silmade peale, et magada saaks."
Nii need kure ja kapsalehe lood siia maailma tekkinud on.
 
Siit edasi läheksid jutud juba liiga piinlikuks. Ma olen ikkagi konservatiivne inimene.

8 kommentaari:

 1. Võrratu :)))
  Nagu ka Hiirejutud ja üsna kõik, mis Sa kirjutad.
  Loen ja naudin.
  Aitäh :)

  VastaKustuta
 2. Minu absoluutne lemmikblogi!

  VastaKustuta
 3. Tahaks Like panna aga siin pole vastavat nuppu :D

  VastaKustuta
 4. Huvitav, et see Maardu pood nii populaarne on :)

  P.S. igaks juhuks mainin ära, et ma olen äärmiselt konservatiivne inimene ja ise seal pole käinud :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. See on hea küsimus. Logistiliselt on ta ikka maru kehvas asukohas. Eks nad tegid kõvasti reklaami ka muidugi. Lasnamäelt Maardu poole sõites olid mõni aasta tagasi kõik teeäärsed postid suunavaid viitasid täis. Mu sõbrannade enamus tegi sel ajal sinna regulaarseid ühisretki. Mina konservidest vähemusega hoidsin oma jalgade süütust edasi selles osas. Nüüd oleme kõik ühte moodi tanutatud noored emad ja sinna poodi ei kipu enam keegi. Ma sõidan sealt vahel mööda ja pood hoiab nüüd pisut tagasihoidlikumat joont. Vähemalt väljast vaadates. Eks ka see äri kolib vist järjest rohkem veebi ära koos muu eluga.

   Kustuta
 5. Tänan lugejaid-kommenteerijaid! Katsun hoolikas olla ja ka edaspidi lugusid üles korjata ning kirja panna. Vabandan kirjavigade pärast ka siin ära. Mul näpud liiguvad aeglasemalt kui mõte jookseb. Nii on lohakusvead-keelevääratused kerged sündima.

  VastaKustuta
 6. Anna armu! Olen viimasel ajal senjoora Kassi lugemist vältinud, et terve mõistus säilitada. Puhkuse aeg ka, suve ilu ja mõnu ikka kainelt nautida hea. Aga õhtu videvikus ja salaja ikka sisse kiikan. Issand jumal mis lugu! Mamma mia!

  VastaKustuta