2016/04/04

Linarullijad

Laupäeval sõbranna sünnipäeval rääkisime voodijutte. Põhilistelt meeste veidratest unekäitumistest. Pea pooled minu sõbrannadest on hädas linarullijatest meestega.
 
Kui ärkad hommikul linast vorst külje all, on su mees linarullija. Ma mõtlesin asjale isegi füüsikalise seletuse välja. Linarullijad on mehed, kes öösiti koguaeg ühes suunas külge keeravad. Mitte nii, et kord vasakule või kord paremale, vaid süstemaatiliselt kas päri- või vastupäeva. Pole ime, kui lina niimoodi naise külje alla valliks ei nügita. Kohe näha, et ma inseneriharidusega olen! Karta on, et tegu on veel tugevalt aladiagnoositud sümptomiga, sest päripäeva rullijad saavad linavorsti ainult voodi vasakul ja vastupäeva rullijad parem poolel magades tekitada.
 
Valel poolel magav linarullija suudab äärmisel juhul hommikuks aluslina naise külje alt välja rullida, aga kui naine toekam tükk olema juhtub, siis mitte sedagi. Valel voodipoolel magavat linarullijat võib vist linatõmbjaks nimetada. Ühel mu sõbrannal on selline kodus. Ta paneb voodipesu vahetades alati aluslina nii, et tema poolt on serv vastu maad, aga mehe poolt katab vaevalt madratsi ääre ära. Mõne päevaga on aluslina umbes voodi keskele liikunud. Selleks ajaks, kui on aeg kapist puhas komplekt võtta, on lina juba mehe poolt mööda maad.
 
Õigele voodipoolele sattunud linarullija vastu nii lihtsaid abinõusid ei ole. Üks mu sõbranna lasi oma linarullijast mehel külmalt mitu ööd paljal madratsil magada. Nende peres oli nimelt ainult naine see, kes aluslina hommikuti paika sikutas. Lõpuks hakkas tal mehest kahju ja tõmbas lina ikka sirgu. Keegi soovitas kummiga lina osta. Ma ei tea. Meie peres olen küll pigem mina linarullijaks, aga kui oleks mees, siis ma kujutan ette, et parem igal ööl ründav aluslinatsunaami üle elada kui riskida võimalusega, et hommikuks kummiga aluslina, nagu mingi külje pealt paigaldatava kondoomi sisse tõmmatud oled.
 
 

8 kommentaari:

 1. Meil on kõikides voodites kummiga linad, tavalised on ainult väliööbimisteks ja külalistele pesa tegemiseks. Kummiga lina käivad õnneks nii sügavale madratsi alla et neid pole sealt kellelgi õnnestunud välja urgitseda.

  VastaKustuta
 2. Issand Jumal!
  Issand Jumal!!!

  VastaKustuta
 3. Mina kipun ise vahel oma siplemisega paras linarullija olema. Selle "raviks" on mul ostetud linad, mis on madratsist kõvasti laiemad. Linad on igast äärest madratsi alla topitud ja ei tule välja.

  VastaKustuta
 4. Meie peres olen linarullija mina. Kuna magamispinnaks on nurgadiivan- voodi ei saa kummiga linu kasutada; meie lina on vatiteki ümber pandud tekikott. Mõnus pehme ja väga raske rullida :)

  VastaKustuta
 5. Kamoon tüdrukud! Teie ilusad pepud on IssandJumal loonud kolme eesmärgi täitmiseks - et saaks vaadata, et saaks silitada ja et oleks mugav ja käepärane linu rullida. Nii et laske aga käia. Ju welkam!

  VastaKustuta
 6. Mul on see teema juba eos elimineeritud, sest kõik linad on õmmeldud nurkadega nagu ümbrikud. Triikimine nõuab veidi rohkem kannatust, aga mulle meeldib magada ja ärgata sirges voodis. Kummiga lina materjal pole mulle vastuvõetav.

  VastaKustuta