2015/07/23

Kuidas meeste tähelepanu köita ja ebaausate võtetega nende tunnustust saada

Täna käis üks naaberosakonna tüdrukutest meie toas ühte tööalast asja arutamas. Pärast rääkisime natuke niisama lobajuttu ka. Teemaks tuli üks meie ühine kolleeg, väga peene huumoriga, kuid osade meelest pisut kinnine mees. Meie naabertoa tüdruk rääkis temast veel sellise jutu:
Tal oli seoses ühe projektiga sellelt mehelt teatud andmeid vaja. Viimane ei vastanud aga tema meilidele. Lõpuks, peale nädalaid üritamist, kirjutas ta ühe meili pealkirjaks ahvatlev ettepanek täna õhtuks. Vastus tuli minutitega.

***

Vahel sõidab minu teine pool vanema lapsega terveks nädalavahetuseks maale. Mina jään nooremaga kahekesi koju. Nelja inimese asemel ainult endale ja ühele lapsele sööki valmistada ning ainult tema järel jooksvalt koristada tähendab minu jaoks põhimõtteliselt kahte vaba päeva ja kodust spaapuhkust. "Aasta emana" lasen siis enamasti noorema lapse üle ukse maja taha terrassile mängima ja vedelen raamat käes nädalavahetuse diivanil maha. Mehele ma seda muidugi ei ütle. Kui ta küsib, mida ma nädalavahetusel üksi tegin, siis esitan talle pika muinasjutu lõputust triikimisest ja koristamisest. Et asi usutavam oleks, tõusen iga kord, kui ta mulle maalt tagasi tulles autost poole-tunni-pärast-jõuan kõne teeb, diivanilt, võtan spreipudeli kõige vängema kloorihaisuga universaalpuhastusainet ja piserdan seda vannitoa kraanidele. Koju jõudes vannituppa käsi pesema minnes, nuhutab mees alati tunnustuvalt kloorilõhna, märkab läikivat segistit ja nendib kiitvalt: "Jaa, sa oled tõesti ilusti koristanud siin kaks päeva!"Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar