2015/06/06

Laste kuldsed sõnad

Oleme täna mööda Eestit sõidus ja käisime just Türil poes jäätist ostmas. Kuna mu teine pool üldjuhul võõraid kasse ei vaata, meeldib mulle vahel teda sel teemal natuke õrritada. Krõbistasime autos jäätisepabereid lahti.
"Kena sale tüdruk," osutasin ühtele mööduvatele kitsastele teksadele. Ma olen oma suure jäätisearmastusega viimasel ajal mõned kilod juurde võtnud ja eks ma salamisi lootsin mehelt komplimendi välja norida. "Sa olek küll peenikesem," või vähemalt "Ise oled samasugune ju,"  või midagi samast klassist. Minu 5-aastane jõudis seekord ette: "Emme, sa võid samasuguseks naiseks saada"

***

See oli mõned aastad tagasi, kui töökoha jõulupeolt tulin. Jõudsin viisakal ajal koju ja laps ootas mind veel üleval. Olin soengu ja kena kleidiga. Laps tegi uksel suured silmad: "Emme, sa oled naine!"

***

Midagi morbiidset ka. Tüdruk oli siis 4-aastane ja hakkas arutlema: "Kui sind issiga ükskord surnuaeda viiakse, hakkan ma hoopis õega karupoeg Puhh kaarte mängima"

3 kommentaari:

 1. Allikene, väike pilt endast pidulikus kleidis ja lillepärg juustes ja meie poolt tuleb ka väga kuldseid sõnu

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Õiget juttu räägib Kornei

   Kustuta
 2. Arvestades, et siin blogis on minust avalikustatud vaid pilte, kus on näha äärmisel juhul natuke kummikus labajalga või teksades reit ja olen end kirjeldanud kui viimasel ajal mõned kilod juurde võtnud vanuses 30+ kahe lapse ema, on huvi minu välise kesta vastu meelitavalt kõrge :) Kuigi tahan hirmsasti kirjutamist harjutada, kardan ma suuremat avalikku tähelepanu. Seetõttu ei soovigi ma, et minu nägu ja kirjutisi kokku pandaks hetkel. Kui ma ühel päeval pisut kvaliteetsemalt lugusid jutustama õpin, siis ehk kunagi...

  VastaKustuta