2014/12/22

Veidrad asjad

Päris tihti on nii, et toimetan oma väikese inimese toimetamisi siin maailmas ja korraga tundub üks või teine asi kuidagi imelikult kreenis olevat. Mõni kõigest nii paari kraadi võrra, teine kohe täitsa külili omadega. Kaldenurga suurusest olenemata on 95% juhtudest inimkäsi need nii sättinud. Kui sellele liiga pikalt mõtelda, hakkab hirmus, sest nii võib omaenda reaalsustajus kahtlus tekkida. Äkki on maailmaga kõik korras ja hoopis mina olen see, kellele asjad ebanormaalselt viltu tunduvat olevat?

Üks mu tuttav läks seoses suhte lõpetamise stressiga psühholoogi juurde abi otsima. Rääkis ära oma kurva loo, kuidas endine naine talle sõimusõnumeid saadab, raha ja kinnisvara nõuab, last ei näita ja teda lapse ees mustab. Psühholoog kuulas asja ära ja küsis siis: "Kas sinuga tehakse nii tihi?"
Tõesti ei olnud see esimene eks tema elus, kes nii käitus. Kui mustrid korduma hakkavad, on ülimalt tõenäoline, et süüdi ei ole väliskeskkond ega keegi kolmas.
On päevi, kus ka minu teele natuke liiga palju neid veidraid asju tundub juhtuvat.Tänane kirss tordil oli jõuluväljapanek Lasnamäe Centrumi Seppäläs


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar