2014/11/02

Tervislik ja ebatervisilik otsekohesus

Ma hoiatan kohe ära, et siit tuleb natuke rõve postitus. Mul on sõbranna, kellega alati kõige uskumatumad lood juhtuvad. Ükskord sõitis ta näiteks lendavale varesele otsa jalgrattaga. Eile õhtul käisime seltskonnaga lobisemas ja tema oli ka. Tema elus on uus armastus ja juba ammu olime sel teemal põnevaid lugusid oodanud. Nüüd ta rääkiski, et noormees oli tema juures dušši all käinud. Rõve osa algab siit. Sõbranna läks peale teda pesema ja duššinurgas põrandal vedeles väikese sõrme suurune pruun pabul. Värv, konsistents ja kõik oli täpselt nagu oleks keegi dušši all SEDA teinud. Mu sõbranna ei ole mingi papist naine ja kutsus mehe kohe vannituppa selgitusi andma. Mees vaatas teda etteheitvalt ja küsis, kas ta tõesti usub, et ta mingi selline on, kes dušši all SEDA teeb. Hakkasid ettevaatlikult asja uurima ja tuli välja, et sõbrannal oli duššisegisti tugiposti küljes aukudega seebialus, mille peal ta oma pruuni kakaoseepi hoidis. Seep oli niiskes pehmeks pudrutaoliseks massiks muutunud ja üks tükk läbi seebialuse ümmarguse augu maha kukkunud, all vee sees pisut paisunud ja nägigi välja täpselt nagu SEE.
Ma kujutan ette kui see minuga juhtunud oleks, siis ma oleks lihtsalt vannitoa teisest servast duššiga ettevaatlikult sihtides SELLE kanalisatsiooni uhtunud ja duššialuse klooriga ära desotanud. Mehel oleks selgitusteta palunud end täpiks kokku tõmmata ja orbiidile lennata. Nemad aga hakkavad nüüd ühist kodu otsima hoopis. Hea ikka, kui inimesed asjadest, isegi SELLISTEST, otsekoheselt rääkida julgevad. Rõve osa sai nüüd läbi.

Mina oma mehega sain tööl tuttavaks. Ma mäletan täpselt, kuidas ta uksest sisse astus ja küsis, kas kellelgi tehnoruumi võtit on. Mul oli ja läksin talle ust avama. Ta lasi mul kenasti toast enne väljuda ja kõndis kitsal trepil tagasihoidlikult minu järel. Ma veel mõtlesin, et näe, kus on viisakas poiss, annab naistele teed ja puha. Ma jagasin sel töökohal kabineti kahe meesterahvaga, kes minust tööalaselt küll lugu pidasid, aga naisena üldse mitte. Nad ei olnud seejuures mingid kraavikaevajad, vaid Eesti ja välismaa ülikoolides haritud insenerid. Võib-olla selle pärast nad nii ladusalt kolmes keeles ropendasidki ja seda ka minu juuresolekul. Lisaks riputasid meie tuppa veel erootilise sisuga kalendri ka üles. Ühesõnaga selles kontekstis paistis mees, kes mulle uksi avas kohe eriti silma.
Alles hiljem tunnistas mu mees üles, et kuna ta tookord esimesest pilgust mu esikülge piisavalt atraktiivseks pidas, siis lasi ta mul ainult selle pärast enda ees minna, et ka tagant vaadet kontrollida.
Oleks ma kohe alguses teadnud, siis oleks äkki ka tossude ühte kappi panemise suhtes märksa tõrksam olnud. Mõnikord tasub aususega natuke tagasi ka hoida.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar