2022/04/19

Persevest


 Mul oli vahepeal sünnipäev. Sel puhul käisime sõbrannadega esiteks restoranis, siis baaris ja siis ööklubis. Seda kõike ühe õhtu jooksul. See, et ma järgmisel päeval ilma pohmellita ärkasin, et annab lootust, et ehk on vanusega ka veidi mõistust hakanud pähe tulema.

Vanus võiks ka üleüldist väärikat eneseväljendust soodustavalt mõjuda, aga vahel on see päris raske. Mingil varblasel on tekkinud haiglane huvi mu auto küljepeegli vastu. Istub seal päev otsa ja vahib ennast. Mul on auto selline varblasekarva ka. Ju siis arvab, et on peeglis oma täiusliku kaaslase leidnud või midagi. Seda ei anna kuidagi ilustada. See lind on persevest. Poole päevaga lagastab ta ära mu peegli, pool ust ja osa küljeakent.Vesti päevatöö

Vest isiklikult

Istub ja ootab, et ma ära läheks auto juurest

Parkisin prooviks auto teise kohta ja keerasin teistpidi lootuses, et see linnu jaoks piisavalt jälgi segab. Algul tundusku toimivat, aga siis avastasin, et ta oli lihtsalt teise küljepeegli ette võtnud. Järgmiseks oli plaan kotkatopis muretseda ja see autole istuma panna, aga kuna loodusmuuseum juba kinni oli, otsustasin peeglid prooviks lihtsalt kinni katta. Nendega:Mind ei huvita ka, mida naabrid arvavad.


1 kommentaar:

  1. Kõik aprillis sündinud on väärt isiklikku varblast. Mõned koguni kotkast:-)

    VastaKustuta