2020/09/28

Appi!!!

 Pardon pealkirjas oleva klikimagneti pärast, aga nüüd on lugu tõesti nii, et mul on lugejate abi vaja. Ma olen nüüd juba mitu aastat siin blogis proovinud inimesi rõõmustada ja kurvastada. Alguses tahtsin küll ainult seda esimest, aga elu on läinud nagu ta on ja eriti viimasel aastal ei ole see alati päris niipidi välja tulnud. Kelle see 2020 üldse hea aasta oleks olnud, eksole. Mina tean ainult ühte inimest. Ta on mu endine tööandja ja talle kuulub tehas, mis lisaks ravimitele ka desinfitseerimisvahendeid toodab.

Nüüd olen ma koolis supi sees nimega Kvalitatiivsete ka kvantitatiivsete meetodite kursus, kus tuleb läbi viida miniuuring. See ülesanne sadas nii ootamatult kaela, et ma ei osanud muud pakkuda, kui et teen küsitluse oma blogi lugejaskonnas. Siin ta nüüd siis on, palun julgelt klikata:
/Valim täis, link eemaldatatud. Andmetöötlusega läheb veidi aega, siis ka tulemused/

Tuhat tänu vastajatele ette! Küsimustiku täitmisest võidab blogi iga lugeja, sest aine läbimiseks on mul lühikese ajaga vaja vastajatest piisavalt suurt valimit, et mingit vähegi adekvaatset statistilist analüüsi teha. Aine on mul vaja läbida, et mind koolist välja ei visataks. Kool aga mõjub mu õigekirjale hästi. Mida korrektsemalt ma kirjutan, seda parem on lugeda. Lihtne.

Kõik on anonüümne nagu sellistel puhkudel ikka.

Mu ingliskeele õpetaja ütles kunagi, et kui tänukirja kirjutada ja selles ainult üks kord tänada, siis inglaste jaoks on see nagu polekski tänanud. Äkki on linkidega sama moodi. Ma panen siis igaks juhuks teist korda veel lingi:
/Valim täis, link eemaldatatud. Andmetöötlusega läheb veidi aega, siis ka tulemused/

Tänan ette ka oma kahe kursusekaaslase poolt, kellega koos ma oma rühmatöid teen!

Küsin ka seda, kas oleks huvi, kui ma uuringu tulemusi ka blogis jagaks?

6 kommentaari: