2019/07/31

Saatke mulle jäneseid

Mul on Viimsis uus lemmikoht: coopi e-poe toidukapp. Kappi toitu tellides ei ole mingit tarneaja päevade kaupa ootamist ega kodus kulleri passimist. Kauba saab kätte juba mõne tunniga ja järele saab minna endale sobival hetkel 3,5-tunnise akna jooksul. Viimsi toidukapp asub meie kodust kahe kilomeetri kaugusel. Täpselt paras väikeseks jalutuskäiguks lastega.

Täna õhtul toidukapist tellimust välja võttes imestasin esiteks, kuidas ma seekord küll nii palju asju tellisin. Kottide sisule kapi ees kiirkontrolli tehes osutus, et enda meelest olin tellinud 7 porgandit, aga saanud olin 7 kg porgandit, vot kuidas. Tavaliselt saab coopi e-poest puu- ja köögivilja tükikaupa korvi lisada, aga ilmselgelt mitte neid neetud porgandeid.

Helistasin mehele ja ütlesin, et mul on kauba koju tassimisel abi vaja. Ta lubas rattaga vastu tulla poolele teele. Palusin tal seljakoti ka kaasa võtta. Kohale jõudis ta ilma kotita.
"Miks ma oleks pidanud koti kaasa võtma?" tahtis ta teada.
Selle pärast:Saatke palun mulle jäneseid keegi.

1 kommentaar:

  1. Porgandeid võib ka tükeldatuna sügavkülma panna. Ja kui tükke natuke soolveega keeta, siis purki panna, et hiljem salatis vms kasutada.

    VastaKustuta