2018/10/31

Meie Halloween

Viimsis on Halloween populaarne. Meil on juba 9 komplekti lapsi ukse taha kommi nõudmas ja pommiga ähvardamas käinud. Kell on vaevalt seitse läbi alles! Kass ei jõua turris seljakarvu siletakski lasta, kui uus seltskond luukeresid sisse sajab.Täiendus: nr 10 nr 11 pundid juhtusid just korraga ukse taha. Nr 10 küsisid päris lahedaid viktoriiniküsimusi Halloweeni kohta. Kui üle 13 seltskonna kokku peaks tulema, siis nr 14 saab ainult makrat, set meie kommivarud seda üle ei ela. Seejuures soetasime me mehega mõlemad komme, sest mulle Halloween meeldib ja ma tahtsin selleks puhuks poe kõige ägedamaid pulgakomme osta.
"Hull olev või? Kui sa nii häid komme jagad, tulevad nad järgmisel aastal ju uuesti!" arvas mees ja ostis kõige odavamaid lutsukaid. Nagunii tulevad. Lastele Halloween meeldib. Nüüd hakkavad lutsukatki otsa saama. Lastel on ikka hea elu. Alguses Halloween, siis kohe Mardid ja Kadrid, siis päkapikutrall ja jõulu kommipakid. Pole ime, et Eesti lapsed ülekaalus on.Ausalt öeldes mina Halloweeni kui võõrpüha ei põlga. See on normaalne, et ajad ja kombed muutuvad. Ma ei kujuta ette, kui ma oleks pidanud täna õhtul veel kõigi 11 pundi etlemised ka ära kuulama kui see oleks mardipäev olnud. Lisaks ei loobi Halloweeni luukered vilja ja muud jama tuppa maha. Ka võimaldab Halloweenitemaatika kostüümide ettevalmistamisel tuduvalt rohkem fantaasiat rakendada, kui kardripäeval traditsiooniliselt ema vana kittel selga tõmmata. Kaalun isegi järgmise aasta 31. oktoobril oma lemmiksuperkangelasena nr 2, Dr Harley Quinn`ina tööle minna.


Harley Quinn, wikiMinu kõige lemmikum on Mystique X-meestest, aga alasti ainult sinise kehavärviga kaetult kontoris istuda oleks vist liiast, kuigi palgatõusule võiks kiirendavalt mõjuda.


Mystique, ka wikist

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar