2016/12/25

Maksimaalsed piparkoogid

Me tegime lastega täna jälle piparkooke. Vist umbes viiendat korda sellel aastal. Kuna mul oli käsil projekt leia 1001 põhjust, miks Pokèmon GO on parem mäng kui uus moekas Super Mario Run, siis kaunistamiseosa jätsin puhtalt laste õlgadele ning pühendusin samal diivanil istudes oma lapsepõlvekangelasele Super Mariole. Ma olen telekamängupõlvkond.
_______________

Jeerum, ma peaaegu, et kuulsin seda klõpsatust, mida telekamängukassett teeb, kui see masinasse panna ja tundsin Kadaka turu lõhna.
Nüüd, kus ma olen lõpupaha elegantselt mättasse löönud ning Mario printsessi päästnud, võin ütelda, et on vaid üks põhjus, miks Pokèmon GO on parem mäng,kui Super Mario Run: Pokemonis saab erinevalt Mariost täisfunktsionaalsuse ilma sentigi pärisraha investeerimata kätte. Kuna Pokèmon GO on ülikõva mäng, tähendab see üks eelis, et Super Mario ei just halb.
Need, kes ei jaga minuga kiindumust pokemonidesse ega muudesse sarnastesse intellektuaalsetesse meelelahutusviisidesse, võivad siinkohal omaette avaldada arvamust teemal, kas ma olen normaalne inimene või mitte.
_______________
Vahepeal said lapsed piparkookiite glasuurimisega kenasti toime. Tulemuseks oli piparkoogitud glasuur, sest viimast oli rohkem kui esimest.
Põhjust ei ole vaja kaugelt otsida. Suurusehullustus on meie peres meesliinipidi päritud. Näiteks tegime eelmisel talvel perega lumememme. Mees juhatas töid ja tulemus sai kolmemeetrine.
Kuidas on võimalik kolmemeetrist lumememme teha? Keskmine pall veeretati mööda minu selga üles. Ma pakun, et kui ma meest tema järgmisel juubelil peaks songalõikusele saatma, siis tuletan ma talle just selle memme ülemist palli meelde.
See on küll õige, et kui antakse talve või jõulu, tuleb seda ka TÄIEGA võtta. Maksimaalseid jätkuvaid pühi kõigile!


4 kommentaari:

 1. Saan täitsa aru Pokemoni kiindumusest. Mu vanem tütar (21) mängib endiselt. Mina ei mängi, või peaaegu ei mängi. Ainult abistan natuke :-) Kui koertega jalutama lähen, saab munasid välja haududa ja mõne tegelase kinni ka püüda. Treenimise ja võistlustega ma ei tegele :-)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. :) Ma panen ka telefoni mehele taskusse, kui ta jooksma läheb. Kahju ainult, et ma alles hiljuti selle peale tulin, et nii teha. Ka elan ma Pokestopidevaesed piirkonnas, niiet munad on pidevalt otsas ning inkubaatorid seisavad niisama.
   Nad on nüüd kiirusepiirangutega mängu üsna ohutuks timminud. Hea asi, paneb rohkem liikuma küll inimesed.

   Kustuta
 2. Kuna ma pole seda kunagi mänginud, siis ma pean mainima, et väga lõbus on lugeda neid kirjeldusi. Munad otsas, inkubaatorid seisavad... Pokemonide võimlad... :D :D Ikka heas mõttes lõbus siis.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Täpsustan,e t mänginud pole ainuüksi seepärast, et satun kergesti sõltuvusse sellistest asjadest.

   Kustuta