2016/12/14

Jõulukingid

Eile oli e-kooli kogu klassile saadetud selline sõnum:

Lasteaia uksel ootas aga selline silt:


Ei oskagi valida, kumba jõuluks koju rohkem tahta võiks.

Kass on suutnud ennast kalaluu või kuuseokkaga alahuulde/-lõuga niimoodi torgata, et see on nüüd paistes ning kass näeb välja nagu mõne Aafrika põlishõimu venitatud huulega liige. Loodetavasti ei ehmata mõnda päkapikku öösel surnuks.
Reedel lähme loomaarstile, aga tundub, et paraneb ise ka ära. Kui kass just selleks ajaks uut kuuseokast hammaste vahele torgata ei suuda. Ta paistab olevat arvamusel, et kuusk nagu kogu muu jõulukamagi on ainult tema rõõmustamiseks tuppa toodud.


5 kommentaari:

 1. Jätkub siis erinevat kratsimist pikemaks ajaks :P

  Kuigi ehk veab ja lähevad mööda. Lootma peab, alati!

  VastaKustuta
 2. Teil öeldi täid, meil teatati peenelt "klassis on esinenud pedikuloosi probleem".

  VastaKustuta
 3. Igal juhul vali tuulerõuged! Issand millise kannatuse raja ma kuu tagasi selle täiralliga läbisin - tuulerõuged on selle kõrval lapse lalin (kah 2x proovitud).

  VastaKustuta
 4. Tuulerõugetest saab (enamasti) immuunsuse. Täid aga tulevad ikka ja jälle ning immuunsust ei paku. Nii et jah, kui just peab valima, siis tõesti pigem tuulerõuged. Pealegi - mida väiksem laps, seda kergemini põeb. Teismelistel on juba päris raske see põdemine ja täiskasvanu võib tuulerõugetega hauda minna.

  VastaKustuta
 5. Meil eelmisest aastast kogemus, kus mees lapselt tuulerõuged sai. No ei soovitaks vaenlasele ka ... hauda päris ei läinud, aga ikka hullemast hull oli. Praegu soovitatakse, et kui täiskasvanu pole põdenud, siis kui varem pole vaktsineerinud, siis kohe, kui lapsel avastatakse, vaktsineerima joosta - pidi vähemalt kergendama. Mees pärast ei jõudnud ära kahetseda, et seda juttu tõsiselt ei võtnud ...

  VastaKustuta